آگهی شماره 4720 مرکز خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت آوا

فروش امتیاز حساب بانک رسالت در شهر گلوگاه استان مازندران
مقدار : 98 میلیون تومان
شهر : گلوگاه
کارمزد : 2 درصد
تعداد قسط : 27 ماه
نحوه معامله : مراجعه حضوری
جهت خرید امتیاز وام بانک رسالت کلیک نمایید.
لطفاً پیش از انجام هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
مشاهده تمامی آگهی های خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت

اطلاع رسانی امتیاز وام رسالت جهت ثبت نام و دریافت تسهیلات ممکن است از طریق پیامک اطلاع رسانی شده که معمولا در متن پیامک توضیحاتی درباره مراجعه به سامانه های بانک رسالت از جمله پیشخوان مجازی بانک رسالت یا اینترنت بانک رسالت به منظور اطلاع دقیق از نحوه محاسبه امتیاز وام رسالت و مشاهده امتیاز متقاضی مطرح می شود.
پس از ثبت عملیات درخواست انتقال امتیاز وام رسالت اگر متقاضی در پیشخوان بانک رسالت در منوی سمت راست بر روی گزینه درخواست های من کلیک نمایند. در اینجا مشاهده می کنند که درخواست &;انتقال امتیاز وام بانک رسالت در لیست درخواست های متقاضی قرار گرفته و زمان ثبت درخواست نیز ذکر شده است. اما حالت درخواست به شکل در حال بررسی است.
برای مثال اگر متقاضی مبلغ میلیون را به مدت شش ماه در بانک رسالت سپرده گذاری نماید، پس از گذشت شش ماه می تواند مبلغ میلیون تومان وام با بازپرداخت یکساله دریافت کند. همچنین وقتی صاحب حساب می تواند به میزان همان میلیون تومان امتیاز وام بانک رسالت خود را به شخص دیگری انتقال داده تا آن شخص نیز بتواند به حساب خود وام دریافت نماید.
امروزه دریافت وام بانکی و نحوه محاسبه باز پرداخت آن به دلیل قوانین سختگیرانه بانک های دولتی و خصوصی برای هر کسی امکان پذیر نیست. معمولا برای دریافت وام متقاضیان بایستی علاوه مدارک مورد نیاز بانک یک یا چند ضامن مورد تایید را به بانک معرفی نمایند، از طرفی مدت زمان زیادی نیز برای تایید درخواست و واریز وام سپری می شود.
بانک قرض الحسنه رسالت از آن دسته از بانک هایی است که در سال های اخیر گام های بزرگی در جهت ارائه خدمات به مشتریان برداشته است. امتیاز وام بانک رسالت یکی از خدماتی است که مشتریان بر اساس آن می توانند وام های بانکی با مبالغ مختلف و با کارمزد پایین از بانک رسالت دریافت نمایند.

جهت خرید پهپاد سمپاش از خدمات معرفی وام بانک رسالت استفاده نمایید.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.