آگهی شماره 2530 مرکز خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت آوا

خرید فوری امتیاز بانک قرض الحسنه رسالت در شهر دلیجان استان مرکزی
مبلغ امتیاز : 135 میلیون تومان
شهر : دلیجان
کارمزد : 2 درصد
تعداد قسط : 60 ماه
نحوه معامله : نقدی و شرایطی
جهت فروش امتیاز وام بانک رسالت کلیک نمایید.
لطفاً پیش از انجام هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
مشاهده تمامی آگهی های خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت

شرایط وام اعتبار در حساب جاری، تا حد زیادی با وام میلیونی بانک مهر ایران مشابه است؛ با این حال در برخی نکات با هم تفاوت دارند. یکی از این موارد این است که افراد در این طرح نهایتا می توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. در صورتی که امتیازشان از مقدار لازم برای دریافت سقف وام بیش تر شود، نمی توانند وام میلیونی دیگری دریافت کنند؛ با این حال، امکان انتقال امتیاز به بستگان درجه یک وجود دارد تا آن ها شرایط وام بانک مهر ایران را به دست آورده و بتوانند از این طرح برای دریافت تسهیلات استفاده کنند. توجه داشته باشید که حداقل زمان لازم برای ثبت درخواست وام در این طرح، سه ماه پس از افتتاح حساب می باشد.
&;
کالا کارت
ذکر این نکته هم الزامی است که بانوان در هر مرحله می توانند از ورود به مرحله بعد انصراف دهند. به شرط آن که مبالغ سپرده ماهیانه مورد نیاز برای مرحله فعلی خود را به صورت کامل پرداخت کرده باشند. بانوان متقاضی شرکت در طرح &;اندوخته بانوان ایران می توانند شخصا برای افتتاح حساب و شرکت در طرح به بانک مراجعه کرده یا این که پدر و همسرشان این اقدامات را برای آن ها انجام دهد؛ هم چنین این نوع تسهیلات هیچ منافاتی با وام میلیونی بانک مهر ایران نداشته و شرایط دریافت آن را سلب نمی کند. برخی از مهم ترین مزایای طرح اندخته بانوان، به شرح ذیل می باشند:
منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران برای ارائه تسهیلات به نیازمندان، از محل گردش حساب اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی تامین می شود. به همین خاطر، منابع این بانک برای ارائه تسهیلات محدود می باشد. از طرف دیگر، به دلیل شرایط وام بانک مهر ایران که بسیار مناسب است، تقاضای زیادی برای دریافت آن وجود دارد. این موضوع باعث شده تا بانک مهر دنبال طرح هایی جهت تعادل در ارائه تسهیلات باشد. یکی از این طرح ها، تسهیلات امتیازی مهر ایران می باشد. بر اساس این طرح، متقاضیان استفاده از تسهلات گوناگون این بانک می توانند نسبت به ایجاد حساب اقدام کرده و در ازای مدت انتظار خود، امتیاز کسب کنند.

جهت خرید پهپاد سمپاش از خدمات معرفی وام بانک رسالت استفاده نمایید.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.